Kirol jarduerak

Kirol jarduerak
Eguna / Ordua / Lekua Jarduera Lehiakideak Kategoria
2017/10/20 - 19:00 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota ADISKIDE PILOTA / BIZKAIKO TXAPELKETA
2017/10/20 - 19:00 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2017/10/21 - 09:00 - ELEXALDEko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO /
2017/10/21 - 09:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA / BENJAMIN BIAK AMISTOSO
2017/10/21 - 09:30 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO C / LA MERCED
2017/10/21 - 09:30 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO / LA MERCED
2017/10/21 - 09:30 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GBT / DURANGO
2017/10/21 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / ESCOLAPIOS
2017/10/21 - 10:15 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA "B" / CD MUNGIA 07 URDINA
2017/10/21 - 10:45 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO C/ ARIZ
2017/10/21 - 10:45 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO F/ ARIZ
2017/10/21 - 10:45 - ELEXALDE KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK /
2017/10/21 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO/ Amistoso
2017/10/21 - 12:15 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / JUVENIL B
2017/10/21 - 12:15 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola C.D. GALDAKAO D / BASKONIA
2017/10/21 - 12:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA Eskubaloia C.BALONMANO GALDAKAO / INFANTIL MIXTO
2017/10/21 - 12:30 - URRETA KIROLDEGIA Eskubaloia CB. GALDAKAO / BASAURI
2017/10/21 - 15:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA "A" / BEGOÑA A INFANTIL A
2017/10/21 - 15:45 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO C/ GERNIKA
2017/10/21 - 16:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia INMOBILIARIA AMURIZA 2 (Basket Ibaizabal) / JARRILLEROS 2
2017/10/21 - 16:00 - UNKINA KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO B/ ESCOLAPIOS
2017/10/21 - 17:30 - UNKINA KIROLDEGIA Eskubaloia GALDAKAO A / ESCOLAPIOS
2017/10/21 - 17:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola S.D. UMORE ONA / REGIONAL B
2017/10/21 - 18:00 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO / UGERAGA
2017/10/21 - 18:00 - UNKINA FRONTOIA Eskupilota USANSOLOKO ESKU PILOTA /
2017/10/21 - 18:20 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia GDKO IBAIZABAL / ERROIBIDE IRUN
2017/10/21 - 19:30 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia UNKINAKO / BOZKOZALEAK
2017/10/22 - 09:30 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA 7ko futbola UMORE ONA / BENJAMIN BIAK AMISTOSO
2017/10/22 - 09:45 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO "B" / UMORE ONA
2017/10/22 - 10:00 - UNKINA KIROLDEGIA Saskibaloia GALDAKAO S.B.T. 2 / THE BREWERS SK 2
2017/10/22 - 10:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia IBAIZABAL BIZKAIA ESNEA / JARRILLEROS 1
2017/10/22 - 11:00 - MEATZETAko FUTBOL ZELAIA Futbola UMORE ONA / INFANTIL B AMISTOSO
2017/10/22 - 12:00 - UNKINA KIROLDEGIA Areto Futbola LAGUN ONAK / POZGARRI A
2017/10/22 - 12:00 - URRETA KIROLDEGIA Boleibola GALDAKAO B.T. / C.D. KOTSKAS-INTXAURRONDO
2017/10/22 - 12:15 - SANTA BARBARAko FUTBOL ZELAIA Futbola C.D. GALDAKAO "A"/ SESTAO
2017/10/22 - 12:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA PATINAJE / BASROLLER
2017/10/28 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK XXI LIGA ARKULARIAK
2017/10/29 - 10:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota A.D. PELOTAZALE ORMA BI / BIZKAIA TXAPELKETA
2017/11/12 - 10:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota A.D. PELOTAZALE ORMA BI / BIZKAIA TXAPELKETA
2017/11/26 - 10:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota A.D. PELOTAZALE ORMA BI / BIZKAIA TXAPELKETA
2017/12/10 - 10:30 - KURTZEA FRONTOIA Eskupilota A.D. PELOTAZALE ORMA BI / BIZKAIA TXAPELKETA
2017/12/23 - 09:00 - URRETA KIROLDEGIA Saskibaloia BASKET IBAIZABAL / 12 HORAS DE BALONCESTO
2017/12/30 - 09:30 - URRETA KIROLDEGIA Areto Futbola / 12 HORAS DE FUTBOL SALA
2018/03/11 - 09:30 - ELEXALDE KIROLDEGIA ARKULARIAK / XXI LIGA ARKULARIAK